Senior Graphic Designer

Poszukujemy zdolnego Señora

Poszukujemy osoby z doświadczeniem na stanowisko Senior Graphic Designer. Idealnego kandydata cechuje nieograniczona kreatywność, zaangażowanie, odpowiedzialność oraz pozytywne nastawienie.

Umiejętności

  • szeroka wiedza z zakresu projektowania graficznego, poparta 3-5 letnim doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku;
  • bogate doświadczenie projektowe, zdobyte przy projektach w zakresie identyfikacji wizualnej marek, materiałów reklamowych, elementów graficznych kampanii reklamowych;
  • umiejętność precyzyjnego i sprawnego przekształcania idei w działające produkty, a także pracy pod presją czasu;
  • znajomość materiałów, technik produkcji, procesu drukowania, przygotowywania do druku;
  • dobra organizacja pracy oraz samodzielność i skuteczność w działaniu;
  • dbałość o detale, terminowość i odpowiedzialność;
  • biegła znajomość programów graficznych (pakiet Adobe);
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe oraz dobra znajomość j. angielskiego.

Zadania

  • kreatywne rozwiązywanie problemów projektowych, w oparciu o strategię marki i brief;
  • prowadzenie poszukiwań koncepcyjnych oraz rozwijanie koncepcji we współpracy z zespołem;
  • przygotowywanie materiałów drukowanych, skład publikacji (broszury, raporty, oferty), tworzenie Key Visual dla kampanii reklamowych;
  • udział w spotkaniach z Klientem; prezentowanie koncepcji i pomysłów; wyjaśnianie i uzasadnianie rozwijanych kierunków;
  • dobór rozwiązań, technik, materiałów oraz wykonawców dla projektów; przygotowanie do druku, a także nadzór nad wykonawstwem elementów projektowych;
  • pozytywny i profesjonalny sposób współpracy z innymi członkami zespołu.

Oferujemy

  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia, w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwości dalszego rozwoju zawodowego;
  • pracę w trybie stacjonarnym, w siedzibie firmy w centrum Wrocławia.

Prześlij nam swoje CV oraz portfolio