Agencja Brandingowa

Stwórz silną markę,
ciesz się rosnącym biznesem.

Jesteśmy tu, żeby Ci w tym pomóc.

brantt__
brantt__ | scrolluj dalej
brantt__

Chcesz wprowadzić na rynek nowy produkt? Stworzyć niepowtarzalną markę lub odświeżyć wizerunek? Zobacz dlaczego warto zrobić to właśnie z nami.

1

Mocny
wizeunek

Branding, który łączy aktualne trendy projektowe z najlepszymi standardami budowy marki.

2

Dopasowany
do odbiorcy

Branding, w którym kreacja wynika z analizy rynku i grupy docelowej, ułatwiając Ci realizację określonych celów strategicznych.

3

Dokładnie
przemyślany

Branding, który łączy aktualne trendy projektowe z najlepszymi standardami budowy marki.

brantt__
brantt__ | Kreatywnosc i Strategia

Łączymy nieograniczoną kreatywność z uporządkowanym procesem strategicznym.

W czym dokładnie możemy Ci pomóc? Zobacz sam.

Naming

Nazwa jest kluczowym elementem charakteryzującym Twoją markę. Kreujemy nazwy, które podkreślają unikalny charakter marki oraz wyróżniają ją spośród konkurencji, dając skuteczną podstawę do budowania wizerunku brandu.

Logo

Logo jest głównym elementem identyfikacji wizualnej marki. Tworzone przez nas logo to unikatowy wyróżnik marki, zgodny z jej pozycjonowaniem i osobowością. Dbamy o najwyższy poziom kreacji połączony z silnym przekazem wizerunkowym.

Architektura marki

Architektura marki definiuje zależności pomiędzy marką główną a pozostałymi markami, submarkami lub produktami do niej należącymi. Odpowiednio zaprojektowana architektura marki pozwala na skuteczną i spójną budowę wizerunku zgodnego ze strategią firmy.

brantt__
brantt__

Brand design

Brand Design, zwany także key visual, określa świat marki w kontekście aspektów wizualnych. W ramach key visual projektujemy i definiujemy stałe elementy graficzne oraz style, które gwarantują marce oryginalność wizualną, zapewniając wyróżnienie na rynku.

Brand manual

Zapewniamy spójność komunikacji marki na każdym etapie jej funkcjonowania. Księga Znaku i standaryzacja brand design to dokument, który szczegółowo opisuje charakterystykę logo oraz brand design, a także określa zasady ich wykorzystywania.

brantt__

Zobacz co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.

Postaw na wyrazisty branding.
Skontaktuj się z nami.

+48 696 459 160oferty@brantt.pl
brantt__

Naszą wizytówką są nasze projekty.

Zapytaj jak możemy Ci pomóc.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Brantt Grzegorz Twardosz z siedzibą 50-381 Wrocław, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 11/1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 punkt 1 lit.f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady /UE/ 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celu wysyłania informacji o usługach Brantt Grzegorz Twardosz. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres 5 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie podlegają automatycznemu przetwarzaniu w tym profilowaniu.

Kontakt
+48 696 459 160
oferty@brantt.pl

Biuro
ul. Marii Curie-Skłodowskiej 11/1
50-381 Wrocław

brantt__

Pracujemy dla najlepszych. Dołącz do nich.

Cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem