Project Manager

Tańczący z task’ami ;)

Poszukujemy doświadczonego Project Managera do współpracy zdalnej, opartej na elastycznych warunkach. Osoby, która wesprze nas w kompleksowym zarządzaniu projektami z zakresu naszych działań, takich jak budowa marki, projektowanie graficzne, tworzenie stron internetowych.

Umiejętności

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie o zbliżonym profilu;
  • pełna samodzielność i skuteczność w działaniu;
  • dobra organizacja w modelu pracy zdalnej;
  • umiejętność zrozumienia potrzeb klienta, otwartość, chęć nawiązywania kontaktów;
  • umiejętność obsługi oprogramowania do zarządzania projektami (np. Wrike, Jira, Asana);
  • bardzo dobra znajomość oprogramowania Microsoft Office oraz środowiska Google Workspace;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • wiedza w zakresie prowadzenia projektów z obszarów projektowania marki, projektowania graficznego oraz kreacji stron internetowych (UX/UI/development);
  • chęć samodoskonalenia się i pozyskiwania wiedzy.

Zadania

  • tworzenie zespołów projektowych;
  • zarządzanie zadaniami, priorytetami wewnątrz zespołu;
  • wspieranie i motywowanie zespołu, identyfikowanie i rozwiązywanie konfliktów;
  • zarządzanie siecią podwykonawców zewnętrznych;
  • zarządzanie projektami w całym cyklu życia (planowanie, briefing, projektowanie, wprowadzenie feedbacku, implementacja);
  • tworzenie planów i harmonogramów;
  • monitorowanie parametrów zakresu projektów, budżetu, kontrola jakości;
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami;
  • przygotowywanie raportów, prezentacji, sprawozdań dla klientów;
  • prowadzenie spotkań z klientami – prezentacji, warsztatów.

Mile widziane

  • umiejętności/wiedza z zakresu zarządzania projektami wdrożeń IT;
  • umiejętności/wiedza z zarządzania w metodologii Agile/Scrum;
  • umiejętności/wiedza z zakresu prowadzenia kampanii w internecie.

Oferujemy

  • elastyczną, w pełni zdalną formę współpracy;
  • samodzielność w realizowanych działaniach;
  • bardzo dobre warunki współpracy w oparciu o umowę b2b;
  • możliwość pracy na zasadach „freelance” przy wybranych projektach;
  • udział w projektach charakteryzujących się dużą różnorodnością, na styku wielu dziedzin biznesu;
  • twórczą atmosferę w zgranym zespole oraz jego wsparcie;
  • dostęp do szkoleń, kursów, konferencji.

Prześlij nam swoje CV.